OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Zamawianie poprzez email:
wysylka@mentor.com.pl
Zamawianie telefoniczne:
tel. 43-677 50 59
tel.kom.: 693 85 25 55
Biuro MENTOR Business Services
ul.Gdańska 115
90-507 Łódź
tel.: 42-637 05 95
tel.kom.: 731 55 54 55
biuro@mentor.com.pl
Dział Sprzedaży Wysyłkowej
Magazyn Mentor Cosmetics
ul. Krótka 9
95-083 Lutomiersk k/ Łodzi
tel./fax: 43-677 56 56
Konto bankowe:
PKO BP 93 1020 3408 0000 4202 0373 9414
NIP: 727-160-01-06
Regon: 471341928

Jesteśmy członkiem:

Mentor Cosmetics i Łódzka Izba Przemysłowo - Handlowa

PREZENTACJA PRODUKTU

  Pilniczek szklany dwustronny DO STÓP
Cena: 24.90 zł

Podeszwy stóp są najbardziej obciążaną częścią ludzkiego ciała i dlatego należy dbać o ich stan zdrowia.

Jeśli nie mają Panie czasu na chodzenie do profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją stóp to mamy proste rozwiązanie.

Poświęcając stopom trzydzieści minut, wykorzystując nasze szklane pilniczki do pięt i do paznokci,  można wykonać kompleksowy domowy pedicure.

Dlaczego używać szklanego pilniczka do pięt?

Szklany pilniczek nie zużywa się i nie tępi.

W przypadku popularnych papierowych lub metalowych pilniczków powierzchnia trąca wykonana jest przez naniesienie lub naklejenie na jakąś powierzchnię ziaren trących. Z biegiem czasu ziarna te odpadają , pilniczek się tępi i trzeba go wymienić. W przypadku pilniczków szklanych powierzchnia trąca wykonana jest bezpośrednio

z korpusu pilnika przez chemiczne wytrawianie powierzchni. W ten sposób uzyskuje się praktycznie niezniszczalny produkt.

Nasz produkt jest podczas produkcji utwardzany, co powoduje podwyższenie o około 100% jego wytrzymałości  mechanicznej.

Jego grubość gwarantuje wytrzymałość szkła podczas użycia.

Używanie szklanego pilniczka jest bardzo higieniczne.

W przypadku szklanych pilniczków nie dochodzi do wchłaniania wody przez pilniczek, dzięki czemu nie mnożą się na nim bakterie i grzyby.

Ponadto szklane pilniczki można dezynfekować, wygotowywać i sterylizować w dowolny sposób ( temperaturą, płynami dezynfekcyjnymi, na przykład 60% alkoholem etylowym, promieniowaniem UV). Szczególnie ważne jest to wtedy, gdy wykorzystywane są one przez kosmetyczki lub jeśli w domu używa ich kilka osób.

Teraz przedstawiamy w punktach poradnik idealnej pielęgnacji stóp w warunkach domowych z wykorzystaniem naszych wspaniałych pilniczków.

Ø       Prosimy dokładnie usunąć pozostałości lakieru z paznokci. Prosimy wymoczyć stopy w ciepłej wodzie, co spowoduje, że twardy naskórek stanie się miękki i będzie go można łatwiej usunąć. Do wody można dodać  Sól z Morza Martwego Mentor Cosmetics oraz kilka płatków róży lub gałązkę lawendy. Sól z Morza Martwego Mentor Cosmetics ukoi zmęczone stopy i dodatkowo odpręży po całym dniu.

Ø      Po dziesięciu minutach należy stopy wyjąc z tej kąpieli i dokładnie osuszyć ręcznikiem, zwłaszcza miedzy palcami, gdzie  ukrywa się najwięcej bakterii. Przy pomocy szklanego pilniczka do pięt Mentor Cosmetics prosimy usunąć twardy naskórek z pięty i całej podeszwy stopy. Prosimy zwrócić uwagę, że nasz pilniczek do pięt ma dwa rodzaje powierzchni trących grubszą i delikatniejszą. Tą grubszą powierzchnią usuwamy twardy naskórek a tą delikatniejszą wygładzamy powierzchnię.

Ø       Kiedy podeszwy stóp są już gładkie polecamy wmasować w nie Aloe Gel 100% z Pantenolem i Mentolem Mentor Cosmetics. Żel ten wygładzi dodatkowo skórę, nawilży ją głęboko oraz spowoduje uczucie chłodnego ukojenia.

Ø      Teraz przyszła kolej na pielęgnację paznokci. Jeśli paznokcie są zbyt długie to należy je skrócić przy pomocy nożyczek lub obcinacza do paznokci. Wolny brzeg paznokcia powinien mieć 2-3 mm. Jeśli paznokcie muszą być skrócone tylko o parę milimetrów, to można tego dokonać od razu przy pomocy szklanego pilniczka. Polecamy do tego celu wykorzystanie Pilniczka Szklanego Hartowanego Dwustronnego Mentor Cosmetics o długości 13,5 cm. Ułatwi on nam znacznie pracę i zapewni idealnie gładką  powierzchnię brzegu paznokcia.

Ø      Paznokcie należy piłować do uzyskania gładkiej powierzchni i tylko w jednym kierunku. Takie postępowanie przeciwdziała postrzępieniu się paznokci. Brzegi paznokci prosimy wyszlifować do uzyskania półokrągłej powierzchni, co przeciwdziała ich wrastaniu. Paznokieć  możemy także delikatnie zeszlifować na jego powierzchni. Skórek nie wycinamy, odsuwamy w kierunku nasady palca. W tym celu możemy użyć Pilniczka Pałeczki Mentor Cosmetics posiadającego specjalną wypolerowaną powierzchnię do odsuwania skórek bez kaleczenia płytki paznokcia.

Ø      Teraz pozostało nam tylko polakierowanie paznokci. Odcień dobieramy indywidualnie nie zapominając o nałożeniu jako pierwszej warstwy podkładowej lakieru bezbarwnego. Ciemniejsze lakiery są trudniej usuwalne z paznokci. Na warstwę barwnego lakieru nakładamy kolejną warstwę lakieru bezbarwnego. Idealnie w tej roli sprawdza się lakier UV Neon Nail Mentor Cosmetics, który uchroni barwny lakier przed podrapaniem i zapewni długotrwały profesjonalny wygląd paznokci.

        Wymiary: długość: 16,5 cm   szerokość: 3,4 cm    grubość szkła: 6 mm

        Gwarancja satysfakcji Mentor Cosmetics

Polecamy

2015 NFL Jersey 2016 Giants Jersey Cardinals jersey shop Cheap 2016 Dallas Cowboys Jersey Cheap 2016 Yankees jersey Cheap NFL jersey Cheap 2016 NFL jersey