OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Zamawianie poprzez email:
wysylka@mentor.com.pl
Zamawianie telefoniczne:
tel. 43-677 50 59
tel.kom.: 693 85 25 55
Biuro MENTOR Business Services
ul.Gdańska 115
90-507 Łódź
tel.: 42-637 05 95
tel.kom.: 731 55 54 55
biuro@mentor.com.pl
Dział Sprzedaży Wysyłkowej
Magazyn Mentor Cosmetics
ul. Krótka 9
95-083 Lutomiersk k/ Łodzi
tel./fax: 43-677 56 56
Konto bankowe:
PKO BP 93 1020 3408 0000 4202 0373 9414
NIP: 727-160-01-06
Regon: 471341928

Jesteśmy członkiem:

Mentor Cosmetics i Łódzka Izba Przemysłowo - Handlowa

PREZENTACJA PRODUKTU

  Melaminowa gąbka czyszcząca
Cena: 5.90 zł

Melaminowa gąbka czyszcząca

Wymiary: 10,3 x 6,5 x 2,8 cm    Kolor: biały

Siatkowata struktura tej gąbki czyści prawie wszystkie plamy nawet te odporne.

Gąbka zbudowana jest wyłącznie z pianki i nie jest w niej zawarty żaden środek czyszczący. Gąbka czyszcząca jest wynikiem najnowszych badań naukowych nazywanych NANOTECHNOLOGIĄ. Gąbka zbudowana jest z maleńkich komórek (nanów) oraz z komórek większych - w ten sposób powstaje swego rodzaju sieć. Małe komórki mogą podzielić cząsteczki brudu natomiast większe komórki wyłapują ten brud i go usuwają.  

Mamy tu do czynienia z produktem ze specjalnej pianki, który bez substancji chemicznych i innych środków czyszczących usuwa nierozpuszczalne w wodzie, oporne zabrudzenia, ze wszystkich gładkich powierzchni takich jak: kafelki, glazura i terakota, szkło, metal, parkiety, stoły drewniane.  Bez problemu gąbka melaminowa usuwa ślady na parkiecie pozostawione przez ciemne podeszwy butów, odciski palców, ślady mazaków na bazie alkoholowej, piór, plamy na piekarnikach i zaschnięty tłuszcz, kamień wodny na bateriach umywalkowych, ślady na meblach ogrodowych wywołane przez warunki atmosferyczne oraz inne zanieczyszczenia.

Prze użyciem należy gąbkę melaminową nieznacznie nawilżyć przez co brud zostanie wytarty jak gumką. Specjalna pianka dociera do głębszych warstw zanieczyszczonych powierzchni niż popularne materiały do czyszczenia i podobnie jak gumka kreślarska stopniowo zużywa się. Gąbka melaminowa jest delikatniejsza w stosunku do czyszczonych powierzchni niż na przykład pasta lub proszek do czyszczenia. Przez delikatne tarcie szlifuje i odczepia zanieczyszczenie z czyszczonej powierzchni. Nie potrzeba przy tej pracy pary wodnej, gumowych rękawic ani też środków chemicznych. Gąbka melaminowa w efektywny i szybki sposób usuwa zanieczyszczenia - nawet te , których dotychczas nie można było usunąć.

Gąbkę melaminową używany do czyszczenia: samochodów osobowych (wnętrze i felgi), kafelki urządzeń sanitarnych, pokrycia skórzane i obuwie sportowe, szyby okienne (pozostałości muszek), plamy ze smoły i asfaltu, pożółkłe meble plastikowe, tablice, ekrany projekcyjne, kuchnie i łazienki, meble ogrodowe, stoły, krzesła, szafki, zaśniedziały metal, wyłączniki, graffiti ( w ograniczony sposób w zależności od rodzaju użytej farby).

Gąbka melaminowa usuwa: zaśniedziały metal, długopis, mazaki typu permanent, rysu i plamy na podłogach, tusz do stempli i pieczątek, ślady pozostawione przez opony.

Instrukcja użytkowania:   Przed czyszczeniem prosimy wypróbować gąbkę w miejscu niewidocznym na powierzchni, którą chcemy czyścić w celu upewnienia się, że gąbka nie spowoduje zmiany koloru lub faktury czyszczonej powierzchni. Gąbkę należy nieznacznie zwilżyć i ostrożnie, delikatnie dociskając przesunąć po czyszczonej powierzchni. Nie należy stosować żadnych dodatków chemicznych lub też środków czyszczących podczas używania gąbki melaminowej.

Gwarancja zadowolenia Mentor Cosmetics 

2015 NFL Jersey 2016 Giants Jersey Cardinals jersey shop Cheap 2016 Dallas Cowboys Jersey Cheap 2016 Yankees jersey Cheap NFL jersey Cheap 2016 NFL jersey